Obec Dobrá Voda u Pacova se nachází na Českomoravské vrchovině, v kraji Vysočina, okrese Pelhřimov, na půli cesty mezi Táborem a Pelhřimovem, 3km jižně od obce Kámen, která leží při státní silnici číslo 19. a na severním úpatí Jalového vrchu 675 m.

Oslava 700. let obce Dobrá Voda u Pacova.

Vážení rodáci a přátelé obce Dobrá Voda u Pacova,

při příležitosti výročí 700 let od založení obce se uskuteční dne 8. září 2018 setkání rodáků a přátel obce.

Program:

13:00 Zahájení na návsi u Obecního úřadu

13:30 Mše svatá za zemřelé rodáky ze vsi

14:15 Připomenutí 100. výročí vzniku Československa, uctění památky padlých vojáků

14:30 Odhalení altánu místního rodáka

16:00 Křest knihy „Dobrá Voda u Pacova – 700 let“ a její následný prodej

21:30 Ohňostroj

Po celé odpoledne bude probíhat výstava dobrovodských legionářů v knihovně a všem budou otevřené dveře Mlíkárny, Kofolárny, Kovárny a budova bývalé školy. Po celý den bude zajištěno bohaté občerstvení.

V průběhu odpoledne bude k tanci a poslechu hrát Černovická dechovka, ve večerních hodinách Přespolanka. Setkání se bude konat až do pozdních hodin.

Hosté se budou zapisovat do pamětní knihy a obdrží malý dárek.

Během celého odpoledne bude k dispozici kočár s koňmi na projížďky kolem vsi.

Z organizačních důvodů Vás žádáme, abyste nezávazně potvrdili svou účast a případný počet osob, které Vás doprovodí.

Kontaktní údaje:

Obecní úřad Dobrá Voda u Pacova 31, Pacov 395 01

Telefon: 725 101 088

Těšíme se na společné setkání.

Za občany Dobré Vody Miloslav Matěj Zíka, starosta obce